Nahoru

Kam s dětmi na rovnátka na Kladně?

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace na Kladně, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

MUDr. Zita Kleindienstová

V ordinaci MUDr. Zity Kleindeinstové si mohou na Kladně rovnátka pořídit děti stejně tak jako dospěli. Pacienti mají možnost výběru mezi fixními a snímacími rovnátky, zároveň je  i možnost pořízení neviditelných rovnátek. Před návštěvou je vždy potřeba se telefonicky objednat. 

OrthoHelp s.r.o.

Další možností, kam na Kladně zavítat v případě, že potřebujete srovnat úsměv, je ordinace MUDr. Hany Tycové – OrthoHelp s.r.o.. Zde vám bude nabídnuta možnost léčby fixními a snímacími aparáty. V případě rozsáhlých vad a složitějších zákroků paní doktorka Tycová spolupracuje s jinými kolegy z oborů stomatologie. 

Výše zmíněné kliniky jsou v současné době jediné, které mají na svých webových stránkách uvedeno, že přibírají nové pacienty. Specialistů tedy na Kladně naleznete více a samozřejmě můžete případně ověřit jejich aktuální stavové kapacity. 

Široký úsměv děvčete s rovnátky

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.