Nahoru

Ortodoncie v Českých Budějovicích

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace v Českých Budějovicích, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

Smile Art

Smile Art je ortodontická klinika v centru Českých Budějovic, která poskytuje léčbu pro dospělé i děti. Soustředí se na všechny druhy vad, včetně těch, které se řadí mezi ty nejzávažnější. Nabízejí léčbu neviditelnými rovnátky, která je bezbolestná a pohodlná, snímacími rovnátky pro nejmenší, nebo s rovnátky Damon System v kovové, nebo keramické variantě. Pacient si tedy opravdu vybere dle svých preferencí.

Orto DUO

Tato ortodontická klinika ve své ordinaci uvítá děti i dospělé. Svým klientům nabízí hned několik způsobů ortodontické léčby. Na výběr pacient má klasická kovová fixní rovnátka, keramická fixní rovnátka, neviditelná snímatelná fóliová rovnátka a snímatelná rovnátka pro děti. Vybere si tedy každý, ať už hledá estetickou variantu, nebo děti aparát na předléčení ortodontické vady.

MUDr. Petr Jindra, Ph.D.

MUDr. Petr Jindra, Ph.D. je ortodontista, který se postará o chrup všem věkovým kategoriím – poskytuje léčbu dospělým i dětem. V rámci léčby vad chrupu, jakými je například špatný skus, pacientům poskytuje ortodontickou léčbu klasickými fixními rovnátky, nebo snímacími aparáty pro děti.

MUDr. Ladislav Bernát

MUDr. Ladislav Bernát je ortodontistou v Českých Budějovicích, který nabízí své lékařské služby, jak dospělým, tak dětem. Pacient může využít léčby fixními, nebo naopak neviditelnými snímacími aparáty. 

Ortodoncie v Českých Budějovicích

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.