Nahoru

Ortodoncie v Ústeckém kraji

Kam s dětmi na rovnátka v Ústeckém kraji?

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace v Ústeckém kraji, které přibírají nové pacienty. 

Ortodoncie Ústí nad Labem

MUDr. Petr Vinš 

Ordinace pana doktora Vinše nabízí komplexní služby v oblasti ortodoncie pro děti i dospělé. MUDr. Vinš nabízí možnost léčby neviditelnými rovnátky, fixními aparáty i snímacími aparáty. Nejvhodnější typ rovnátek je vybrán s přihlédnutím k věku a reálným potřebám pacientů. 

MUDr. Havránková Alena

Ordinace paní doktorky Havránkové je další možnou volbou, pokud hledáte specialistu v oblasti ortodoncie v Ústí nad Labem. Ordinaci naleznete v samotném centru města.

Ortodoncie Litvínov

MUDr. Květoslava Kadlecová a kol. 

Tuto ortodontickou ordinaci naleznete  přímo v Litvínově. Na výběr máte z několika možností léčby a to: léčba fixními rovnátky, léčba neviditelnými pevnými rovnátky, léčba snímacími rovnátky a léčba neviditelnými snímacími rovnátky.

Ortodoncie Litoměřice

MUDr. Sylvie Saifrtová

V Litoměřicích je Vám otevřena ortodontická ordinace MUDr. Sylvie Saifrtové. Paní doktorka Saifrtová ve své praxi nabízí možnost léčby neviditelnými rovnátky, lingvální rovnátka, snímací funkční aparáty a v neposlední řadě i fixní keramická nebo kovová rovnátka

Ortodoncie Chomutov

MUDr. Lenka Musilová

V ortodontické ordinaci paní doktorky Musilové Vám bude poskytnuta léčba nepravidelného chrupu a čelistí pomocí snímacích a fixních aparatů. Ordinaci naleznete přímo v Chomutově.

Rovnátkárna

Rovnátkárna je přesně tou ordinací, kterou hledáte, pokud zvažujete léčbu neviditelnými rovnátky a jste z Chomutova či jeho okolí.

Ortodoncie Děčín

MUDr. Jakub Bartl

V Děčíně je vám k dispozici ordinace pana doktora Jakuba Bartla, který navrhne vhodný způsob léčby s přihlédnutím k věku a problémů pacienta. Ordinace nabízí způsob léčby fixními aparáty, snímacími aparáty a aparátem hyrax. 

MUDr. Vítězslav Charvát

Ordinace pana doktora Charváta se nachází téměř v centru Děčína. Ordinace disponuje vlastním RTG přístrojem a laboratoří, ve které si vyrábí všechny typy snímacích  ortodontických aparátů. Pacienti mají možnost využít léčby fixními či snímacími aparáty. 

Ortodoncie v Ústeckém kraji

Výše zmíněné kliniky a specialisté jsou v současné době jediní, kteří mají na svých webových stránkách uvedeno, že přibírají nové pacienty. Specialistů tedy v Ústeckém kraji naleznete více a samozřejmě můžete ověřit jejich aktuální stavové kapacity. 

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.