Nahoru

Ortodoncie v Olomouci

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace v Olomouci, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

Zuboland

Zuboland je ordinace zaměřující se na profesionální služby v oblasti ortodoncie v Olomouci. Ordinace se nachází nedaleko centra historického města, takže návštěvu můžete spojit i s příjemnou procházkou. Kromě klasických konvenčních aparátů se zde zaměřují také na neviditelná rovnátka, takže na výběr máte z celé škály možností.

Dentia Olomouc

Pokud byste hledali ortodontickou ordinaci v oblasti Olomouc – Neředín, v blízkosti fakultní nemocnice Olomouc, tím ideálním místem může být například ordinace Dentia. Pod vedením MUDr. Taťány Kýrové zde přijímají nové pacienty včetně dětí a zaměřují se zde především na fixní aparáty.

MUDr. Eliška Dohnalová

Specializovanou ortodontickou péči pro dospělé i děti nabízejí v ordinaci paní doktorky Elišky Dohnalové. Ordinace specializující se na tradiční fixní a také sundavací aparáty se nachází v blízkosti fakultní nemocnice Olomouc.

Ortodoncie v Olomouci

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.