Nahoru

Ortodoncie v Liberci

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace v Liberci, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

Synchrodent

V samotném srdci města Liberec můžeme najít moderní zubní ordinaci Synchrodent. Zde se mimo klasické a estetické stomatologii věnují také ortodoncii. Po úvodní konzultaci vám připraví podrobný léčebný plán a určí, jaký typ rovnátek bude právě pro vás tou nejvhodnější variantou.

 

MUDr. Irena Chudobová

Ortodontická ordinace paní MUDr. Ireny Chudobové nacházející se v samotném centru města Liberec používá k vyléčení všech ortodontických vad pouze konvenční fixní aparát. Dle informací na jejich webových stránkách v současné době kvůli naplněné kapacitě bohužel nepřijímají nové pacienty.

 

MUDr. Jaroslava Kučerová

Ordinace MUDr. Jaroslavy Kučerové je stomatologickou ordinací se specializací na ortodoncii. V případě, že hledáte místo v okolí města Liberce, kde je možné srovnat si zuby, můžete se vydat právě sem.

 

Vzhledem k omezenému počtu ortodontických ordinací ve městě Liberec doporučujeme využít jednu z ortodontických klinik nacházejících se například v Praze. V případě, že si zvolíte neviditelná rovnátka Invisalign, jsou totiž pravidelné kontroly málo časté (max. 1x za 3 měsíce).

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.