Nahoru

Ortodoncie v Brně

Kam s dětmi na rovnátka v Brně?

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace v Brně, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

Svět rovnátek

Svět rovnátek je jednou z nejmodernějších ortodontických klinik v celé České republice a zároveň největším poskytovatelem neviditelných rovnátek na světě. Ve svém hledáčku má jak pacienty dospělé, tak ty dětské a dospívající. Pro ty nejmenší klienty nabízí rovnátka, která jsou určena pro děti do 10 let. Díky této léčbě se dá zamezit vážným deformacím chrupu, které by se mohly stát trvalými. Rovnátka jsou neviditelná, méně bolestivá a léčba ve většině případů trvá podstatně kratší dobu, než u klasických rovnátek. Navíc jsou snímatelná, což je výhoda především z estetického hlediska, i co se týče konzumace jídla.

Dobrá rovnátka

Dobrá rovnátka je ortodoncie v Praze pro děti a dospívající, kterým pomáhá řešit počínající vady chrupu, ať už se jedná o špatný skus, nebo nepravidelnost chrupu. Podle typu léčby a věku jsou pacientovi zhotoveny snímatelná rovnátka, nebo fixní, kde může pacient volit mezi klasickými kovovými, nebo estetickými keramickými, safírovými, či lingválními. Děti a dospívající si mohou ještě zámečky u fixních rovnátek ozdobit barevnými gumičkami.

MUDr. Jiří Jedlička

MUDr. Jiří Jedlička nabízí své služby všem věkovým kategoriím od dětí až po dospělé. Léčba špatného postavení čelisti nebo chrupu se řeší, dle věku a léčby, pomocí snímatelných, nebo fixních rovnátek. Zámečky u fixních rovnátek si mohou děti a dospívající vyzdobit barevnými gumičkami. 

Dentální klinika Sorriso

Dentální klinika Sorriso je orientovaná na pacienty všech věkových kategorií – od dětí, až po dospělé. Pacientům nabízejí různé typy fixních rovnátek – s kovovými zámky, keramickými zámky, nebo samoligujícími zámky. Pacient má též možnost volby neviditelných rovnátek. V neposlední řadě může pacient zvolit možnost tzv. “urychlené ortodoncie”, kdy se jedná o léčbu fixními rovnátky spojený s šetrným chirurgickým zákrokem, který celou léčbu až o polovinu urychlí.

Ortodoncie Petrová

Ortodoncie MUDr. Petrové se zabývá léčbou zkřiveného chrupu u dětí i dospělých. Pacient si může vybrat mezi snímatelnými, fixními, nebo neviditelnými rovnátky. Dle náročnosti léčby a věku pacienta mu může být jeden výše zmíněných typů zhotoven.

 

Ortodoncie v Brně- Svět rovnátek

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.