Nahoru

Ortodoncie ve Zlíně

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace ve Zlíně, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

MUDr. Pavel Michalík

Nedaleko centra města Zlína se nachází moderní ordinace vedena panem doktorem Michalíkem. V rámci ortodontické léčby se zaměřují zde zaměřují především na klasické fixní aparáty.

 

MUDr. Martin Kotas, Ph.D.,

Ortodontická praxe pana doktora Kotase se nachází nedaleko centra města. V této ordinaci nabízejí kompletní ortodontickou léčbu jak pro děti, tak i dospělé především pomocí fixních rovnátek. Navíc zde poskytují i ortodonticko-chirurgickou léčbu čelistních anomálií. Na začátku na vás čeká první návštěva informativního charakteru na kterou poté dle domluvy navazuje vstupní vyšetření na jehož základě je stanoven léčebný plán.

 

Zuboland

Pokud se poohlížíte po ortodontické praxi v okolí Zlína, kde nabízejí léčbu neviditelnými rovnátky Invisalign, bude pro vás ordinace Zuboland tou správnou volbou. Pobočky má tato ordinace nejen ve Zlíně, ale i v Olomouci

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.