Nahoru

Ortodoncie v Hradci Králové

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace v Hradci Králové, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

Orto-HK

Orto-HK je ortodontickou klinikou v srdci Hradce Králové. V jejich ordinacích jsou vítání pacienti všech věkových kategorií. Léčbu ortodontických vad nabízejí hned několika typy rovnátek. Pacient si může zvolit fixní aparáty, a to klasické kovové, pozlacené, nebo safírové. Na své si tedy přijde i ten, který touží po estetické variantě. Kdo by toužil po větším komfortu, má možnost využít také léčby neviditelným rovnátky. Děti pak mají možnost předléčit ortodontickou vadu snímacími aparátky

Fakultní nemocnice Hradec Králové

Fakultní nemocnice v Hradci Králové a její ortodontické oddělení ve svých ordinacích přivítají jak dospělé, tak dětské pacienty. K vyléčení ortodontických vad, jakou je například předkus, používají pouze konvenční fixní aparáty

Orthodent

Také na klinice Orthodent přivítají pacienty všech věkových kategorií, ať už se jedná o dospělé, nebo děti. Pacientům nabízejí léčbu fixními, nebo snímatelnými rovnátky. Samotné léčbě předchází konzultace, po které má pacient možnost se rozhodnout, zdali do léčby vstoupí, nebo ne. Pacient se na ní také dozví předpokládanou délku léčby, její cenu a celkový postup. 

Ortodoncie Morávková s.r.o.

V ortodoncii u paní doktorky Morávkové zprostředkovávají ortodontickou léčbu pro děti i dospělé. V rámci léčby ortodontických vad má pacient na výběr mezi fixními nebo snímatelnými rovnátky. 

MUDr. Petr Havel

MUDr. Petr Havel je odborníkem ve světě ortodoncie a své služby nabízí v Hradci Králové. Pacientům nabízí léčbu pouze fixními rovnátky, proto bude nutné se během objednání informovat, jestli je tento typ rovnátek vhodný přímo pro Vaše dítě.

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.