Nahoru

Ortodoncie v Praze

Kam s dětmi na rovnátka v Praze?

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace v Praze, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

Svět rovnátek

Svět rovnátek je jednou z nejmodernějších ortodontických klinik v celé České republice a zároveň největším poskytovatelem neviditelných rovnátek na světě. Ve svém hledáčku má jak pacienty dospělé, tak ty dětské a dospívající. Pro ty nejmenší klienty nabízí rovnátka která jsou určena pro děti do 10 let. Díky této léčbě se dá zamezit vážným deformacím chrupu, které by se mohly stát trvalými. Rovnátka jsou neviditelná, méně bolestivá a léčba ve většině případů trvá podstatně kratší dobu, než u klasických rovnátek. Navíc jsou snímatelná, což je výhoda především z estetického hlediska, i co se týče konzumace jídla. 

LK Stomatologie

LK Stomatologie je rodinnou zubní klinikou v Praze, kde jsou vítání děti i dospělí. Na výběr má pacient zprostředkování fixních, snímatelných, nebo neviditelných rovnátek. Klasická fixní rovnátka se dají rozdělit na kovová, samoligovací a estetická. Teenageři si mohou rovnátka ozvláštnit barevnými gumičkami a naopak dospělý mohou zvolit barvu zámečků v odstínu svých zubů, aby rovnátka nebyla tolik nápadná.

Stomatologie Osmička

Stomatologie Osmička je součástí polikliniky Mazurské a mladší pacienti jsou zde vítáni. Na výběr je mezi sundavacími a fixními rovnátky, což se odvíjí podle věku pacienta a typu léčby zkřivených zubů. U fixních rovnátek má pacient na výběr mezi klasickými kovovými, nebo keramickými zámečky, které působí méně nápadně. Nabízí také foliová rovnátka.

PetrOrtho s.r.o.

Praxe PetrOrtho s.r.o. je ortodoncie v Praze, která se zabývá pacienty všech věkových skupin, od dětí až po dospělé. Klientům jsou nabízena snímací rovnátka, zejména pro ty nejmenší, fixní rovnátka, buď kovová, nebo estetická, záleží čistě na preferenci pacienta a v neposlední řadě i snímací, neviditelná rovnátka.

Ortovize

Ortovize je soukromou ortodontickou klinikou, která působí pod vedením MUDr. Tomášem Hanzelkou, PhD. a dalšími odborníky. Zabývají se pacienty všech věkových skupin, od dětí až po dospělé. Klientům nabízejí léčbu všemi druhy rovnátek, od fixních, přes vnitřní rovnátka, až po ta neviditelná.

DentAlo

DentAlo je soukromou klinikou, která rovná úsměvy dětem i dospělým. V své nabídce pro pacienty mají možnost léčby fixním aparátem s kovovými, keramickými, nebo safírovými zámky. Dále také nabízejí komplexní léčbu neviditelnými rovnátky.

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.