Nahoru

Ortodoncie v Ostravě

Kam s dětmi na rovnátka v Ostravě?

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace v Ostravě, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

Ortodoncie Paučková – Šmídová

Ortodontická ordinace paní doktorky Paučkové a paní Šmídové je otevřena pacientům všech věkových kategorií – od dětí po dospělé. V rámci léčby vad chrupu, jakými je špatný skus nebo nepravidelnost chrupu, nabízí řešení v podobě fixních, nebo snímatelných rovnátek. Typ rovnátek, který bude pacientovi doporučen, se odvíjí od věku a typu léčby. 

Velká Ortodoncie

Velká Ortodoncie je ordinace, kde se o problematický chrup postarají všem věkovým kategoriím – od dětí až po dospělé. V rámci svých služeb nabízejí pacientům neviditelná rovnátka, samoligovací rovnátka Damon a snímatelná rovnátka. Samotným rovnátkům předchází plánování léčby (včetně scanu chrupu a RTG), při kterém je brán v potaz věk pacienta i náročnost léčby.  Dle této diagnózy může být jeden výše zmíněných typů zhotoven. 

MUDr. Markéta Halířová

MUDr. Markéta Halířová se ve své ordinaci stará o dětské i dospělé pacienty. Klientům poskytuje v  Ostravě komplexní ortodontickou péči, v rámci které jsou problémy pacientů řešeny fixními, nebo snímatelnými rovnátky. Druh rovnátek, která budou klientovi zhotovena, záleží na typu léčby a věku pacienta. 

MUDr. Gabriela Machytková

MUDr. Gabriela Machytková přijímá za pacienty děti i dospělé libovolného věku. Ve své ordinaci nabízí komplexní ortodontickou péči a následnou léčbu, která bude řešena snímatelnými, nebo fixními aparáty. Typ rovnátek se odvíjí na věku pacienta a druhu léčby.

MUDr. Václav Mrovec

V ordinaci MUDr. Václava Mrovce mají dveře otevřené pacienti každého věku – od dětí po dospělé. V rámci ortodontických služeb nabízí léčbu pomocí fixních rovnátek, nebo snímatelných rovnátek. Cílem je dosáhnout estetického a funkčně harmonického chrupu.  Typ rovnátek se odvíjí na věku pacienta a druhu léčby. Fixní rovnátka si mají možnost děti a dospívající ozdobit barevnými gumičkami.

Ortodoncie v Ostravě

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.