Nahoru

Ortodoncie v Plzni

Kam s dětmi na rovnátka v Plzni?

Úsměv je to, co dělá první dojem a ve většině případů začíná být křivý chrup problémem již v útlém věku. Proto se v tomto článku zaměříme na ortodontické ordinace v Plzni, kde bez problému vyšetří i vaše děti.

B-Orto

V ordinaci B-Orto mohou být vyšetřeni pacienti všech věkových kategorií – od dětí až po dospělé. Nabízejí rovnátka fixní s kovovými nebo keramickými zámečky, takže si pacient může vybrat i z estetického hlediska, nebo neviditelná rovnátka.

Fakultní nemocnice Plzeň – ortodontické oddělení

Ve Fakultní nemocnici Plzeň se ortodontické péče dostane jak dětským, tak dospělým pacientům. Na výběr mají pacienti z několika typů léčby, kterými  jsou snímatelná rovnátka, fixní rovnátka, nebo neviditelná rovnátka. Samotným rovnátkům předchází diagnostický proces, ve kterém je brán v potaz věk pacienta i náročnost léčby.  Dle této diagnózy může být jeden z výše zmíněných typů zhotoven. 

MUDr. Milena Paruchová

MUDr. Milena Paruchová se ve své ordinaci věnuje dětem od předškolního věku, až po dospělé. Pacientům zprostředkovává rovnátka snímací, nebo fixní. Fixní rovnátka jsou nabízena buď kovová, nebo estetická – v barvě zubů.

MUDr. Amer Abed

MUDr. Amer Aber ve své ortodontické ordinaci v Plzni zprostředkovává snímací a fixní rovnátka. Druh rovnátek, která budou pacientovi zhotovena, záleží na typu léčby a věku pacienta. Pan doktor se zaměřuje se na všechny věkové kategorie, mají u něj tedy dveře otevřené jak děti, tak dospělí. Kromě ordinace v Plzni má pan Amer Abed také ordinaci v Karlových Varech, v týdnu tyto dvě místa pravidelně střídá, proto je lepší si před návštěvou ordinace vždy na pracoviště zavolat. 

Ortodoncie v Plzni

Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.