Nahoru

Dětské celebrity a rovnátka

Jaké dětské hvězdy se potýkaly s křivými zuby?

Řešení, kterými lze bojovat proti křivým zubům je na trhu nespočet a již dávno se nejedná o žádné tabu. Divili byste se, kolik slavných celebrit se s tímto problémem potýkalo, těch dětských nevyjímaje. Že křivé zuby trápily například Kapitána Ameriku, Hannu Montanu, nebo hvězdu z Harryho Pottera, asi byste nevěřili. Pojďme se na to společně podívat.

Emma Watson

Hvězda čarodějnického světa a nejlepší kamarádka Harryho Pottera, Hermiona Grangerová, se nyní pyšní krásným a oslňujícím úsměvem, ne vždy tomu tak ovšem bylo. Aby si jako vycházející hollywoodská hvězda zvýšila sebevědomí a nemusela se za svůj úsměv stydět, nosila 4 měsíce fixní rovnátka. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat, jak se můžete přesvědčit na porovnání dole.

Emma Watson v dospělosti a dospívání

Chris Evans

Světe div se, křivý chrup se nevyhýbá ani superhrdinům velkého formátu, jakým je Kapitán Amerika. Má to štěstí, že je jeho otec zubním lékařem. Jak sám řekl, v dospívání mu přišlo, jako by se mu zuby snažily utéct z pusy. Později tuto situaci vyřešil rovnátky, jejichž výsledek si nemůže vynachválit.

Chris Evans s rovnátky

Miley Cyrus

Miley Cyrus, známá také jako dětská hvězda Disney Channel – Hannah Montana, se v dětství nemohla pochlubit úplně nejkrásnějším úsměvem. Během natáčení si ovšem střežila jedno tajemství, které jí k oslňujícímu úsměvu napomohlo. Nosila lingvální rovnátka, která jsou upevněna ze zadní strany zubů, proto si jich za normálních okolností nikdo nevšimne. Jak sama Miley řekla, volila tuto variantu především kvůli probíhajícímu natáčení, kde by klasická fixní rovnátka rušila.

Miley Cyrus v dospělosti a dospívání

Justin Bieber

I miláčka dívčích srdci, Justina Biebera, v dospíváním trápily křivé zuby. Ty se překrývaly a kvůli tomu se mu mezi nimi usazovalo jídlo a hromadil zubní plak. Rozhodl se proto v 16 začít nosit rovnátka, která stojí za úsměvem, který u něj známe dnes.

Justin Bieber s rovnátky v dospívání

Zac Efron

Hvězda Muzikálu ze střední a idol nejednoho dívčího srdce, Zac Efron, si se svým chrupem také prožil své. Než získal úsměv, který u něj známe nyní, trápilo ho více problémů,  které se týkaly jeho zubů. Například mezera mezi předními zuby, nebo nadměrné vzdálenosti mezi ostatními zuby. Problém údajně vyřešil nošením neviditelných rovnátek.

Zac Efron v dospívání a dospělosti
Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.