Nahoru

Jak si vyzdobit krabičku na rovnátka?

Jak si krabičku na rovnátka neokoukat?

Ačkoliv je celý proces rovnání zubů s rovnátky velice vzrušující, pacient je plný očekávání a s každou kontrolou u specialisty je blíž a blíž svému vysněnému chrupu, krabička, ve které rovnátka uchováváme, se nám může lehce okoukat. Rozhodli jsme se proto tento článek věnovat dekoracím, které pacienti mohou využít pro ozvláštnění své krabičky. Kreativitě se meze nekladou, tak pojďme na to!

Samolepky

Jednou z nejjednodušších variant je využít samolepek, které jsou k dostání v každém papírnictví. Tematické zaměření si každý může vybrat dle chuti a preferencí, ať už kluci například logo svého oblíbeného klubu, nebo holčičky samolepku se svým pohádkovým idolem. Stačí sehnat a může se začít lepit!

Samolepky s motivem cestování

Kamínky

Tuto variantu ocení především holčičky. Potřeby se opět dají sehnat téměř v jakémkoliv papírnictví, nebo v obchodě s dekoracemi. Na vyzdobení krabičky od rovnátek Invisalign nám postačí kvalitní lepidlo, které bez problému přilne k plastu, kamínky jakékoliv barvy, tvaru a velikosti, a kdo by chtěl, může dekoraci doplnit i o třpytky. Kamínky se dají tvořit různé obrazce a 100% ozvláštní krabičku každé parádnici.

Nalepovací dekorativní kamínky

Fixy

Krabičku si také můžete jednoduše popsat lihovými fixy. Stačí zvolit a koupit barvu dle vaší preference a můžete se pustit do zdobení.

Barevné fixy
Máte nějaký dotaz?

Využijte naši poradnu a rychle získáte odborný názor na své otázky a problémy. Odpovíme vám na cokoliv, co vás zajímá.